Välj kontor:

  • Nobeltorget
  • Malmö Live
  • Limhamn
  • Scheelegatan
  • Nobeltorget

    Nobeltorget

    Besöksadress

    Nobelvägen 44B 214 33 Malmö

    Öppettider

    Mån-tors 07:45-18:00 Fre 07:45-16:00

    Kontakta oss

    040-50 50 75 malmo@erikssonstrafikskola.se

    Bankgiro: 5640-2589


    Vi arbetar på Nobeltorget

    Åsa M Åsa M
    Receptionist/Administratör
    040-505075
    asa.m@erikssonstrafikskola.se
    Jan W Jan W
    Trafiklärare
    0768-63 72 10
    jan.w@erikssonstrafikskola.se
    Lena H Lena H
    Trafiklärare
    0768-63 72 09
    lena.h@erikssonstrafikskola.se
    Nader B Nader B
    Trafiklärare
    0768-63 72 18
    nader.b@erikssonstrafikskola.se
    Nimer M Nimer M
    Trafiklärare
    0768-63 72 12
    nimer.m@erikssonstrafikskola.se
    Per N Per N
    Trafiklärare
    0768-637211
    per.n@erikssonstrafikskola.se
    Peter Persson Peter Persson
    Utbildningsledare, trafiklärare
    Kommer inom kort
    peter.p@erikssonstrafikskola.se
    Rikard S Rikard S
    Trafiklärare
    0768-63 72 19
    rikard.s@erikssonstrafikskola.se
    Salah A Salah A
    Utbildningsledare, trafiklärare
    0768-63 72 08
    salah.a@erikssonstrafikskola.se
    Salah A Salah A
    Utbildningsledare, trafiklärare
    0768-637208
    salah.a@erikssonstrafikskola.se
  • Malmö Live

    Malmö Live

    Besöksadress

    Beringsgatan 8 211 18 Malmö

    Öppettider reception

    Mån-Tors 12:00-16:30 Fre 10:00-14:00  

    Kontakta oss

    040-50 50 75 malmo@erikssonstrafikskola.se

    Bankgiro: 5640-2589

    På Malmö Live utbildar vi:

    B-personbil, intensiv B-personbil

    Vi arbetar på Malmö Live

    Jörgen A Jörgen A
    Körlärare
    0763-637225
    Jörgen R Jörgen R
    040-50 50 75
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Malin B Malin B
    Körlärare/Receptionist
    0768-63 72 21
    malmo@erikssonstrafikskola.se
  • Limhamn

    Limhamn

    Besöksadress

    Järnvägsgatan 43 216 14 Limhamn

    Öppettider

    Mån-Tors 09:00-17:00 Fre 09:00-14:00

    Kontakta oss

    040-50 50 75 malmo@erikssonstrafikskola.se

    Bankgiro: 5640-2589

    På Limhamn utbildar vi:

    B-personbil, intensiv B-personbil AM-moped

    Vi arbetar i Limhamn

    Enes O Enes O
    Körlärare
    040-505075
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Gabriella P Gabriella P
    Körlärare
    0762-63 72 30
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Jimmy Jimmy
    Körlärare
    0766-262898
    jimmy.p@erikssonstrafikskola.se
    Johan H Johan H
    Körlärare
    0734-231546
    johan.h@erikssonstrafikskola.se
    Jörgen A Jörgen A
    Körlärare
    0763-637225
    Rikard S Rikard S
    Trafiklärare
    0768-63 72 19
    rikard.s@erikssonstrafikskola.se
  • Tung Trafik

    Tung Trafik

    Besöksadress

    Scheelegatan 3 212 28 Malmö

    Öppettider reception

    Hänvisning till vårt kontor på Nobeltorget Mån-Tors kl 07:45-18:00 Fred kl 07:45-16:00 -

    Kontakta oss

    040-50 50 75 yrkestrafik@erikssonstrafikskola.se

    Bankgiro: 5638-0975


    Vi arbetar på Scheelegatan

    Christian Bramsner Christian Bramsner
    Körlärare-Personbil, mc
    christian.b@erikssonstrafikskola.se
    Håkan Bengtsson Håkan Bengtsson
    Körlärare/YKB lärare
    040-505075
    yrkestrafik@erikssonstrafikskola.se
    Jörgen A Jörgen A
    Körlärare personbil/lastbil/buss
    040-505075
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Martin Larsson Martin Larsson
    Körlärare-Personbil, mc, tungt släp
    0708-672207
    martin.l@erikssonstrafikskola.se

Kontakta oss

Ring 040-50 50 75 eller använd formuläred nedan för att komma i kontakt med oss.


Erikssons Trafikskola tar dig rakaste vägen till körkortet

Kontakta oss idag

Välkommen till Erikssons Trafikskola


Vänligen välj din ort*: Malmö | Lund | Yrkestrafik

*Du kan alltid byta ort i efterhand längst upp till vänster på sidan.