Välj kontor:

  • Nobeltorget
  • Malmö Live
  • Limhamn
  • Scheelegatan
  • Nobeltorget

    Nobeltorget

    Besöksadress

    Nobelvägen 44B, 214 33 MALMÖ

    Öppettider

    Mån-tors 07:45-18:00
    Fre 07:45-16:00

    Kontakta oss

    040-50 50 75
    malmo@erikssonstrafikskola.se

    Bankgiro: 5640-2589


    Vi arbetar på Nobeltorget

    Åsa M Åsa M
    Receptionist/administratör
    040-50 50 75
    asa.m@erikssonstrafikskola.se
    Jan W Jan W
    Trafiklärare personbil
    076-863 72 10
    jan.w@erikssonstrafikskola.se
    Lena H Lena H
    Trafiklärare personbil
    076-863 72 09
    lena.h@erikssonstrafikskola.se
    Nader B Nader B
    Trafiklärare personbil
    076-863 72 18
    nader.b@erikssonstrafikskola.se
    Nimer M Nimer M
    Trafiklärare personbil
    076-863 72 12
    nimer.m@erikssonstrafikskola.se
    Per N Per N
    Trafiklärare personbil
    076-863 72 11
    per.n@erikssonstrafikskola.se
    Peter Persson Peter Persson
    Utbildningsledare/trafiklärare personbil
    040-50 50 75
    peter.p@erikssonstrafikskola.se
    Rikard S Rikard S
    Trafiklärare personbil
    076-863 72 19
    rikard.s@erikssonstrafikskola.se
    Salah A Salah A
    Utbildningsledare/trafiklärare personbil
    076-863 72 08
    salah.a@erikssonstrafikskola.se
    Sussie N Sussie N
    Trafiklärare personbil
    076-863 72 03
    sussie.n@erikssonstrafikskola.se
  • Malmö Live

    Malmö Live

    Här bedrivs för närvarande ingen verksamhet. För mer information kontakta Nobeltorget.

    Kontakta oss

    040-50 50 75
    malmo@erikssonstrafikskola.se

    På Malmö Live utbildar vi:

    B-personbil, intensiv B-personbil

    Vi arbetar på Malmö Live

    Jörgen A Jörgen A
    Trafiklärare personbil
    076-363 72 25
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Jörgen R Jörgen R
    Trafiklärare personbil
    040-50 50 75
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Malin B Malin B
    Receptionist/administratör
    076-863 72 21
    malmo@erikssonstrafikskola.se
  • Limhamn

    Limhamn

    Besöksadress

    Järnvägsgatan 43, 216 14 LIMHAMN

    Öppettider

    Mån-tis 09:00-18:00
    ons-tors 09:00-17:00
    Fre 09:00-14:00

    Kontakta oss

    040-50 50 75
    malmo@erikssonstrafikskola.se

    Bankgiro: 5640-2589

    På Limhamn utbildar vi:

    B-personbil, intensiv B-personbil AM-moped

    Vi arbetar i Limhamn

    Enes O Enes O
    Trafiklärare personbil
    040-50 50 75
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Gabriella P Gabriella P
    Trafiklärare personbil
    076-263 72 30
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Jimmy Jimmy
    Trafiklärare personbil
    076-626 28 98
    jimmy.p@erikssonstrafikskola.se
    Johan H Johan H
    Trafiklärare personbil, mc
    073-423 15 46
    johan.h@erikssonstrafikskola.se
    Jörgen A Jörgen A
    Trafiklärare personbil
    076-363 72 25
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Rikard S Rikard S
    Trafiklärare personbil
    076-863 72 19
    rikard.s@erikssonstrafikskola.se
  • Tung Trafik

    Tung Trafik

    Besöksadress

    Scheelegatan 3, 212 28  MALMÖ

    Öppettider reception

    Mån-Tors kl 08:00-17:00
    Fred kl 08:00-14:00

    Kontakta oss

    040-50 50 75
    yrkestrafik@erikssonstrafikskola.se

    Bankgiro: 5638-0975


    Vi arbetar på Scheelegatan

    Christian Bramsner Christian Bramsner
    Trafiklärare personbil, mc
    040-50 50 75
    christian.b@erikssonstrafikskola.se
    Håkan Bengtsson Håkan Bengtsson
    Trafiklärare YKB
    040-50 50 75
    yrkestrafik@erikssonstrafikskola.se
    Jörgen A Jörgen A
    Trafiklärare personbil, lastbil, buss
    040-50 50 75
    malmo@erikssonstrafikskola.se
    Martin Larsson Martin Larsson
    Trafiklärare personbil, mc, tungt släp, taxi
    070-867 22 07
    martin.l@erikssonstrafikskola.se

Kontakta oss

Ring 040-50 50 75 eller använd formuläret nedan för att komma i kontakt med oss.


Erikssons Trafikskola tar dig rakaste vägen till körkortet

Kontakta oss idag

Välkommen till Erikssons Trafikskola

Vänligen välj din ort*: Malmö | Lund | Yrkestrafik

*Du kan alltid byta ort i efterhand längst upp till vänster på sidan.