Öppettider: Vardagar kl. 08:00-17:00 Tel Malmö: 040-50 50 75   Tel Lund: 046-15 88 33

Kontaka oss – Malmö

Här nedan kan du kontakta oss, så fyll i uppgifterna i formuläret så tar vi kontakt med dig!

Nobelvägen 44b
214 33 Malmö

Tel: 040-50 50 75
E-post: malmo@erikssonstrafikskola.se

OBS! Avbokningar av körlektioner och utbildningar måste göras via telefon!

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Vi som jobbar här

Jörgen R
040-505075
malmo@erikssonstrafikskola.sePeter K
0768-637213
peter.k@erikssonstrafikskola.se

Toni K
0768-637217
toni.k@erikssonstrafikskola.se

Jan W
0768-637210
jan.w@erikssonstrafikskola.se

Per T
0768-637214
per.t@erikssonstrafikskola.se

Göran S
0768-637212
goran.s@erikssonstrafikskola.se

Salah A
0768-637208
salah.a@erikssonstrafikskola.se

Salih G
0768-637211
salih.g@erikssonstrafikskola.se

Rikard S
0768-637219
rikard.s@erikssonstrafikskola.seNader B
0768-637218
nader.b@erikssonstrafikskola.se

Dalina.k
0768-637216
dalina.k@erikssonstrafikskola.se

Lena H
0768-637209
lena.h@erikssonstrafikskola.se

Malin S
0768-637221
malin.s@erikssonstrafikskola.se

Karin F
0768-637229
karin.f@erikssonstrafikskola.se

Sussie N
0768-637203
sussie.n@erikssonstrafikskola.se