Öppettider:
Malmö: Mån-tors 7:45-18:00 Fre 7:45-16:00
Lund: Mån-Tors 7:45-17:30 Fre 9:00-13:30
Limhamn: Mån-Tors 9:00-17:00 Fre 9:00-14:00
Malmö Live: Mån-Tors 9:00-17:00 Fre 9:00-14:00
Tel Malmö/Malmö Live/Limhamn: 040-50 50 75
Tel Lund: 046-15 88 33

Kontakta oss – Malmö

Tel: 040-50 50 75
E-post: malmo@erikssonstrafikskola.se

Kontaktformulär

Här nedan kan du kontakta oss, så fyll i uppgifterna i formuläret så tar vi kontakt med dig!

OBS! Avbokningar av körlektioner och utbildningar måste göras via telefon – 040-50 50 75!

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Vi som jobbar här

 Malmö Live

Jörgen R 
040-50 50 75
malmo@erikssonstrafikskola.se

Jörgen Andersson 


Nobeltorget

Jan W
0768-63 72 10
jan.w@erikssonstrafikskola.se

Salah A 
0768-63 72 08
salah.a@erikssonstrafikskola.se

Rikard S
0768-63 72 19
rikard.s@erikssonstrafikskola.se

Nader B
0768-63 72 18
nader.b@erikssonstrafikskola.se

Lena H
0768-63 72 09
lena.h@erikssonstrafikskola.se

Malin B 
0768-63 72 21
malin.s@erikssonstrafikskola.se

Nimer M
0768-63 72 12
nimer.m@erikssonstrafikskola.se

Sussie N 
0768-63 72 03
sussie.n@erikssonstrafikskola.se


Limhamn

Gabriella P
0762-63 72 30

Enes O

Mikael A